Съемки в фильмах о секретном агенте Джеймсе Бонде принесли Дэниелу Крейгу не только бешеную популярность, но и немалые доходы. Однако звезда объявил, что не планирует оставлять наследие в 125 миллионов фунтов стерлингов своим детям.

52-річного британця по праву можна назвати одним із найуспішніших представників Голлівуду, які перетворилися у культових персон світового кінематографа. Успішні ролі агента 007 дозволили Деніелу Крейгу накопичити багатомільйонний спадок та потрапити до рейтингу найбагатших медійних особистостей. 

Читайте также:   Племянница принцессы Дианы Китти Спенсер примет иудаизм перед свадьбой с 61-летним миллионером

Читайте також Фільм про Джеймса Бонда стане моїм останнім, – Деніел Крейг більше не буде агентом 007

Проте в інтерв’ю для видання Saga актор зізнався, що не планує розпрощатися зі своїми заощадженнями впродовж життя. Так, серед намірів Деніела Крейга немає поділу спадку між двома доньками – 28-річною Еллою Крейг від першого шлюбу та дворічною крихіткою від другої дружини Рейчел Вайс. 

Читайте также:   Скандальный Харви Вайнштенш загремит за решетку на 23 года: решение суда

Зірка зізнався, що у своєму рішенні він керується приказкою: “Якщо ти помреш багатою людиною, то ти зазнав невдачі”. 

Я не хочу залишати великі суми наступному поколінню. Я вважаю, що успадкування взагалі річ дуже неприємна. Тому моя філософія з цього питання така: я хочу витратити все або просто віддати всі мої гроші перед тим, як я покину цей світ,
– пояснив Деніел Крейг. 

Читайте также:   Улыбающаяся принцесса Диана с сыновьями: в сети появилось редкое фото королевской семьи


Деніел Крейг у фотосесії для видання GQ / Фото: GQ

Варто зазначити, що Деніел Крейг прийняв остаточне рішення та більше не буде перевтілюватись у спецагента Джеймса Бонда. Він знявся у п’яти стрічках “Бондіати”, остання з яких – “007: Не час помирати”. Прем’єра мала відбутися на світових екранах вже 9 квітня цьогоріч, однак через пандемію коронавірсу її довелося відкласти на листопад 2020 року. 

Автор:
Марина Джура

КОММЕНТАРИИ

Please enter your comment!
Please enter your name here